UAB Paladija | Fibrocementinės plokštės FET skirtos klinkerio plytelių klijavimui
Statybinės FET fibrocementinės plokštės skirtos ventiliuojamiems fasadams apsaugoti nuo vėjo, ant jų paviršiaus klijuojamos dekoratyvinės plytelės. Taip pat naudojama pakalimams, sienų vidaus bei pertvarų apdailai. FET plokštės yra natūralaus cemento pilkumo. Viena plokštės pusė yra lygi (naudojant ją kaip dekoratyvinę arba kaip priešvėjinę), kita plokštės pusė šiurkšti (skirta naudoti plytelių klijavimui). Šios plokštės neleidžia iš pastato pasišalinti drėgmei ir tuo pačiu apsaugo pastatą nuo išorinės drėgmės. Taip pat šios plokštės saugo nuo oro įsiskverbimo į vidinę konstrukcijos dalį, užtikrindamos efektyvią pastato šilumos izoliaciją. Darbas su šiomis plokštėmis nesudėtingas, nereikalaujantis specialių įrankių.
Fibrocementinės, cementinės, plokštės, išorės, lauko, fasado, apdailai, ventiliuojamas fasadas, vėdinamas, sienos, siena, kaina, vėdinamo , fibrocementiniai, klinkerio, klinkerinių plytelių, klijavimui
15846
page,page-id-15846,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Statybinės FET fibrocementinės  plokštės skirtos ventiliuojamiems fasadams apsaugoti nuo vėjo, ant jų paviršiaus klijuojamos dekoratyvinės plytelės. Taip pat naudojama pakalimams,  sienų vidaus bei pertvarų apdailai. FET plokštės yra natūralaus cemento pilkumo. Viena plokštės pusė yra lygi (naudojant ją kaip dekoratyvinę arba kaip priešvėjinę), kita plokštės pusė šiurkšti (skirta naudoti plytelių klijavimui). Šios plokštės neleidžia iš pastato pasišalinti drėgmei ir tuo pačiu apsaugo pastatą nuo išorinės drėgmės.  Taip pat šios plokštės saugo nuo oro įsiskverbimo į vidinę konstrukcijos dalį, užtikrindamos efektyvią pastato šilumos izoliaciją. Darbas su šiomis plokštėmis nesudėtingas, nereikalaujantis specialių įrankių.

Techniniai duomenys

YIHE charakteristikos

Sertitikatai

Norėdami atsisiųsti CE eksploatacinių savybių deklaraciją spauskite čia.:

CE eksloataciniu savybiu deklaracija VIdutinio tankio fibrocementines plokstes

Montavimo intstrukcija

FET plokštes montuojant kaip priešvėjines ar plytelių klijavimui naudotis fasadinių plokščių montavimo instrukcija ,kurią galite rasti čia.:

Fibrocementiniu ploksciu Montavimo instrukcija

Montuojant viduje, montuoti analogiškai kaip Shera Board.

Kainos

1220x2440x9mm, kaina perkant tiesiogiai iš sandėlių

9€/m2 su PVM

Galerija