UAB Paladija | Fibrocementinės plokštės FET skirtos klinkerio plytelių klijavimui
Statybinės FET fibrocementinės plokštės skirtos ventiliuojamiems fasadams apsaugoti nuo vėjo, ant jų paviršiaus klijuojamos dekoratyvinės plytelės. Taip pat naudojama pakalimams, sienų vidaus bei pertvarų apdailai. FET plokštės yra natūralaus cemento pilkumo. Viena plokštės pusė yra lygi (naudojant ją kaip dekoratyvinę arba kaip priešvėjinę), kita plokštės pusė šiurkšti (skirta naudoti plytelių klijavimui). Šios plokštės neleidžia iš pastato pasišalinti drėgmei ir tuo pačiu apsaugo pastatą nuo išorinės drėgmės. Taip pat šios plokštės saugo nuo oro įsiskverbimo į vidinę konstrukcijos dalį, užtikrindamos efektyvią pastato šilumos izoliaciją. Darbas su šiomis plokštėmis nesudėtingas, nereikalaujantis specialių įrankių.
Fibrocementinės, cementinės, plokštės, išorės, lauko, fasado, apdailai, ventiliuojamas fasadas, vėdinamas, sienos, siena, kaina, vėdinamo , fibrocementiniai, klinkerio, klinkerinių plytelių, klijavimui
15846
page,page-id-15846,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Statybinės FET fibrocementinės  plokštės skirtos ventiliuojamiems fasadams apsaugoti nuo vėjo, ant jų paviršiaus klijuojamos dekoratyvinės plytelės. Taip pat naudojama pakalimams,  sienų vidaus bei pertvarų apdailai. FET plokštės yra natūralaus cemento pilkumo. Viena plokštės pusė yra lygi (naudojant ją kaip dekoratyvinę arba kaip priešvėjinę), kita plokštės pusė šiurkšti (skirta naudoti plytelių klijavimui). Šios plokštės neleidžia iš pastato pasišalinti drėgmei ir tuo pačiu apsaugo pastatą nuo išorinės drėgmės.  Taip pat šios plokštės saugo nuo oro įsiskverbimo į vidinę konstrukcijos dalį, užtikrindamos efektyvią pastato šilumos izoliaciją. Darbas su šiomis plokštėmis nesudėtingas, nereikalaujantis specialių įrankių.

Techniniai duomenys

YIHE charakteristikos

Sertitikatai

Norėdami atsisiųsti CE eksploatacinių savybių deklaraciją spauskite čia.:

CE eksloataciniu savybiu deklaracija VIdutinio tankio fibrocementines plokstes

Montavimo intstrukcija

Montavimas

Dirbant su fibrocementinėmis plokštėmis FET nereikalingi jokie specialūs įrankiai. Dažniausiai naudojami elektriniai suktukai savisriegiams ir pjūklai su deimantiniais diskais.

Plokštės gali būti montuojamos ant medinio (min. matmuo 1,5×3 colių) arba ant plieninio karkaso (min. 0,55mm storio). Plokštės privalo būti tvirtinamos kraštuose (plokštės jungiasi viena su kita tik ant karkaso, negali būti palikti palaidi galai). Atstumas tarp karkaso elementų max. 600mm. Savisriegiai turi būti sukami ne arčiau kaip 12mm nuo plokštės kraštų ir ne arčiau kaip 50mm nuo kampų.

Tvirtinti plokštes galima savisriegiais arba vinimis. Galima kalti tiesiogiai prie medinio karkaso vinimis. Tvirtinant prie metalinio karkaso savisriegio ar varžto storis parenkamas pagal plokštės storį. Prieš sukant plokštę būtina išsigręžti didesnę skylutę negu savisriegis, arba naudoti savisriegius SHERA Fix-B20 (tvirtinant 4 – 6 mm storio plokštes ant cinkuoto arba plieninio karkaso) ir SHERA Fix –W45G8 (tvirtinant 15 – 20 mm storio plokštes ant plieninio karkaso)

Jungimas

Jungiant plokštes viena su kita, siekiant maksimalaus rezultato, tarpams tarp plokščių 3-5mm užpildyti galima naudoti poliuretano arba akrilo užpildus.

Fibrocementiniu ploksciu Montavimo instrukcija

Plokščių sujungimas, kai kraštai įleidžiami.

1. Užtepkite siūlę glaistu ir pritvirtinkite stiklo audinio

juostelę.

2. Užtepkite antrą sluoksnį 200mm pločio. Prieš

dedant trečia sluoksnį glaistas turi pilnai išdžiūti.

3. Užtepkite trečią sluoksnį 300mm pločio. Leiskite

pilnai išdžiūti tada išlyginkite paviršių šveisdami.

Shera plokščių jungimas

Rekomenduojama karkaso specifikacija vidaus pertvaroms.

Cinkuoto metalo karkaso profilius Nr.24 (0,55BMT) rekomenduojama naudoti montuojant FET plokštes. Profiliai turi būti montuojami paliekant tarpus 600x2400mm.

Transportavimas ir saugojimas

Pristatytų FET plokščių, neišpakuoti, laikyti orginalioje pakuotėje uždaroje erdvėje, kad būtų apsaugota nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, paviršiaus užteršimo ir kitų aplinkos veiksnių. Siekiant apsaugoti kampus, negalima plokštės statyti ant kampo. Visais atvejais montuojant ir transportuojant FET plokštes, rekomenduojama laikytis gamintojo rekomendacijų.

Kainos

1220x2440x9mm, kaina perkant tiesiogiai iš sandėlių

9€/m2 su PVM

Galerija