Aliuminio kompozitinė plokštė yra sudaryta iš netoksiško polietileno vidinio sluoksnio ir iš abiejų pusių dengta labai tvirto aliuminio lydinio lakštais, pagamintais pagal nepertraukiamą kompozitingo technologiją. Dėl puikių atsparumo savybių išoriniams pažeidimams, aplinkos rūgštims ir šarmams, ši plokštė plačiai naudojama šiuolaikinių namų išoriniam dengimui ir interjerui.

Plokščių paviršiaus padengimas yra pilnai automatizuotas ir kompiuterizuotomis sistemomis kontroliuojamas visose gamybos stadijose. Padengimo kokybė yra testuojama pagal ECCA patvirtintus standartus. Gaminio padengimo patvarumas ir kokybė yra vertinami pagal spalvos kitimą, blizgesio išlaikymą ir paviršiaus kalkėjimą. Šiai plokštei naudojamų ultra-cote technologijos lakuotų paviršių (PVDF) atsparumą

Pasitikrinkite spalvą gyvai

Aliuminio kompozicinių plokščių spalvų katalogą galite peržiūrėti čia 

ŽALIAVA

Pagrindas: Stiprus aliuminio lydinys
Plastikinis vidinis sluoksnis: netoksiškas, mažo tankio polietilenas
Paviršiaus danga: PVDF, manometriniai dažai

Standartiniai matmenys

1500x3200x4mm (aliuminio storis iš abiejų pusių 0,5mm)

1250x3050x4mm (aliuminio storis iš abiejų pusių 0,5mm)

1500x4000x4mm  (aliuminio storis iš abiejų pusių 0,5mm)

Neobond A2

Aliuminio kompozitinės plokštės su A2 užpildu (nedegios), ugnies reakcijos klasė A2-s1,d0 (pagal Euroclass standartą EN 13501-1) skirtos aukščiausius priešgaisrinės saugos reikalavimus atitinkančių pastatų vidaus ir išorės sienų apdailai.

Standartinis storis 4mm, aliuminio storis iš abiejų pusių 0,5mm. Galimi ir kiti storiai pagal užsakymą.

Neobond FR (populiariausias)

Aliuminio kompozitinės plokštės su FR užpildu (antipirenas), ugnies reakcijos klasė B-s1,d0 (pagal Euroclass standartą EN 13501-1) skirtos pastatų, kuriems taikomi specialūs gaisrinės saugos reikalavimai, vidaus ir išorės sienų apdailai.Standartinis storis 4mm, aliuminio storis iš abiejų pusių 0,5mm. Galimi ir kiti storiai pagal užsakymą.

Neobond PE

Aliuminio kompozitinės plokštės su PE užpildu, ugnies reakcijos klasė D-s1,d0, skirtos įvairiems tikslams – apdailos elementams, lauko iškaboms, vidaus apdailai.Standartinis storis 4mm, aliuminio apvalkalas 0,5mm. Galimi ir kiti storiai pagal užsakymą.

Turite klausimų? Kreipkitės