Fibrocementinės Cembrit Cover (dažytos)

Fibrocementinės plokštės

„Cembrit Cover“ – tai išraiškingo dizaino fasado plokščių linija, kuri įpūs gyvybės bet kokiam pastatui. Kiekviena spalva pasižymi unikaliu charakteriu. Plokštės gali būti naudojamos subtiliam estetiniam efektui suteikti arba drąsiam architektūriniam sprendimui įgyvendinti. Elegancijos dvelksmas. Arba pirmapradės galios įspūdis. Renkatės jūs. Kiekviena plokštė sukurta pagal aukštus kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo standartus, tad galite neabejoti, kad jūsų fasadas bus vientisas iš visų pusių, meistriškai įkūnys jūsų ambicijas ir estetiškai atkartos natūralias gamtos spalvas. Ir trauks aplinkinių žvilgsnius ilgus metus.

Pasitikrinkite spalvą gyvai

Naujoji fasado plokštė yra apsaugota efektyvia ir nematoma paviršiaus danga, kuri užtikrina didelį atsparumą drėgmei ir nešvarumams. Plokštė sukurta taip, kad ją būtų lengva montuoti, nenaudojant jokių specialių įrankių.

„Cembrit Cover“ linija – tai išskirtinis dizainas ir ilgai išliekantis patrauklumas. Tarsi partneris, kurį nedvejodami kviestumėtės eiti kartu raudonuoju kilimu: ryškus, tačiau neišsišokantis. Ekspresyvus, bet patikimas. „Cembrit Cover“ liniją sudarančios neribotos spalvų variacijos leis ieškoti naujų architektūrinių

sprendimų ir juos įgyvendinti bei taps neišsenkančiu gyvybinės energijos šaltiniu. Ši linija puikiai tinka pastatams, kuriuose vyksta nuolatinis tobulėjimas, skamba juokas ir mėgaujamasi gyvenimu.

„Cembrit Cover“ yra idealus sprendimas, jei norite stipriausių spalvų ir drąsiausių dizaino derinių. Natūralų pilką fibrocemento šerdį visiškai padengia vandens pagrindo akrilinių dažų sluoksnis, sudarytas iš 26 standartinių „Cembrit“ spalvų ir daugiau nei 1900 „NCS® ©“ spalvų.

Fibrocementinė plokštė yra sukurta:

  • Patvari- atspari drėgmei, nešvarumams ir susidėvėjimui;
  • Saugi nuo gaisro- saugo žmones ir turtą;
  • Nereikia priežiūros- nėra ir rūpesčių;
  • Paviršiaus aprodojimas- atsparus pelėsiu ir grybeliams

Turite klausimų? Kreipkitės