Fibrocementines Cembrit Platina (Homogeninės)

Homogeninės plokštės

„Cembrit Patina“ dizaino linija, tai naturalių ir autentiškų fasadų plokščių gama, pasižyminti unikaliomis savybėmis. Kiekvieną fasado plokštė yra tokia pati invdividuali, kaip ir pati gamta. Joje atsiskleidžia natūralios variacijos ir laikui bėgant, bei keičianti sezonams  subręsta ir atsiskleidžia vis  nauji atspalviai. Cembrit Patina dizaino linija ne tik papasakos architekto vizijas ir amatininko kruopštų darbą. Bet ir apie gyvenimą nugyventą namuose ir aplink juos. Tai natūralus pasirinkimas, kai siekis yra sukurti pastatą, kurio fasadas bręsta senstant pačiam namui ir tai nekenkia estetikai.

Cembrit Patina dizaino linija yra įvairių spalvų fasadų plokščių serija, pagaminta iš praktiškai nereikalaujančios priežiūros pluoštinio cemento. Pluoštinis cementas yra natūralus produktas, pagamintas iš cemento, vandens, mineral ir pluošto. Dėl savo ilgalaikių savybių jis keičia fasadų projektavimo ir statybo būdus visame pasaulyje

Pasitikrinkite spalvą gyvai

Naujoji fasado plokštė yra apsaugota efektyvia ir nematoma paviršiaus danga, kuri užtikrina didelį atsparumą drėgmei ir nešvarumams. Plokštė sukurta taip, kad ją būtų lengva montuoti, nenaudojant jokių specialių įrankių.

Cembrit Patina Original– dengta smulkiomis šlifavimo linijomis. „Cembrit Patina Original“ gali būti dengiama begale spalvų – ji vystys ir keis Jūsų pastato išraišką. Šios fasadinės lentos, laikui bėgant, gražiai patinuosis, pastato dizainui suteikdamos estetišką išvaizdą su tam tikrais unikaliais ir subtiliais paviršiaus variantais.

Cembrit Patina Rough yra rustic tipo fibrocementinė plokštė, pasižyminti tvirtu, tekstūruotu paviršiumi. Už šiurkščios jos išorės yra tvirta aukštos kokybės fibrocemento šerdis. Tai medžiaga, idealiai tinkanti išorės ir vidaus fasadams. „Patina Rough“ yra permatoma lenta su smėliu išpūstu paviršiumi, kuris sukuria patrauklų akmens efektą Jūsų pastato dizainui.

Subtilūs spalvų ir tekstūros variantai suteikia ryškią išraišką, o dar svarbiau – suteikia charakterio. Kiekviena „Cembrit Patina Rough“ fasado lenta sukurta taip, kad būtų unikali.

Ši fasado lenta yra šiurkščios, tačiau ramios išraiškos.

Naudodami „Patina Original“ ir „Patina Rough“ derinį galite patobulinti skirtingas pastato sritis.

Kiekviena plokštė yra sukurta:

  • Unikali- su subtiliais paviršiaus tekstūros pokyčiais ;
  • Patvari- atspari drėgmei, nešvarumams ir susidėvėjimui ;
  • Saugi nuo gaisro- saugo žmones ir turtą ;
  • Nereikia priežiūros- nėra ir rūpesčių;
  • Paviršiaus apdorojimas – atsparus pelėsiui ir grybeliams.

Turite klausimų? Kreipkitės