Fibrocementines Cembrit Solid (homogeninės | dažytos)

Fibrocementinės plokštės

Tiesiogine to žodžio prasme „Cembrit Solid“ padės Jums nuo kojų iki galvos. Su šia plokšte žodis yra žodis. Spalva yra spalva. O tvirta reiškia tvirtą. Tai yra spalvinga Jūsų pastato dizaino išraiška, dėl savo spalvotų savybių suteikianti ramybę kiekvienam kampui. Maži įbrėžimai ir žymės, bėgant metams, išliks praktiškai nematomos – plokštė išliks stipri ir gins savo vardą kiekvieną dieną. Visada graži. Visada tokia pati. „Cembrit Solid“ plokštės yra ypatingos tuo, jog jos visą laiką yra tos pačios spalvos. Kiekviena iš pagrindinių spalvų yra derinama su elastingomis spalvomis, pilnai padengta danga. Taigi, jei pasirinksite „Cembrit Solid“ plokštes ir norėsite, kad fasadas būtų spalvotas, kiekviena plokštė bus nudažyta pasirinkta spalva – kiekvienas paviršius, kraštas, išpjautų ar išgręžtų skylių briaunos.

Pasitikrinkite spalvą gyvai

Naujoji fasado plokštė yra apsaugota efektyvia ir nematoma paviršiaus danga, kuri užtikrina didelį atsparumą drėgmei ir nešvarumams. Plokštė sukurta taip, kad ją būtų lengva montuoti, nenaudojant jokių specialių įrankių.

Cembrit Solid dizaino linija yra įvairių spalvų fasadų plokščių serija, pagaminta iš praktiškai nereikalaujančios priežiūros pluoštinio cemento. Pluoštinis cementas yra natūralus produktas, pagamintas iš cemento, vandens, mineral ir pluošto. Dėl savo ilgalaikių savybių jis keičia fasadų projektavimo ir statybo būdus visame pasaulyje.

Kiekviena plokštė yra sukurta:

  • Patvari- atspari drėgmei, nešvarumams ir susidėvėjimui ;
  • Saugi nuo gaisro- saugo žmones ir turtą ;
  • Nereikia priežiūros- nėra ir rūpesčių ;
  • Paviršiaus apdorojimas- atsparus pelėsiui ir grybeliams.

Turite klausimų? Kreipkitės