Privatumo politika

Kokius duomenis renkame?

Siekiame, kad naršymas svetainėje https://plokstes.net (toliau – svetainėje) būtų patogus ir efektyvus, o aktualias prekes rastumėte kuo greičiau, todėl saugome:

 • Jūsų pirkimų ir veiksmų interneto svetainėje istoriją;
 • naudojamo įrenginio IP adresą (pvz., tam, kad vilniečiams pateiktume informaciją apie būtent Vilniaus parduotuvėje vykstančias akcijas);
 • mokėjimų istoriją, nes norime palengvinti Jūsų apsipirkimą parenkant Jūsų mėgstamiausią mokėjimo būdą;
 • susirašinėjimų bei pokalbių su Jumis istoriją – tam, kad atsakytume į klausimus, susijusius su Jūsų užsakymu, bei nustatytume Jūsų asmenybę, kai negalime patikrinti Jūsų tapatybę patvirtinančio dokumento.

Jūsų patogumui papildomai dar galite mums pateikti tokią informaciją: lytį, gimimo datą, asmeninėje paskyroje išsisaugoti mokėjimo kortelės duomenis, įrašyti prekes atsiimančių trečiųjų asmenų kontaktinę informaciją. Šie duomenys nėra privalomi ir yra skirti tik patogesniam naudojimuisi svetainėje teikiamomis internetinėmis paslaugomis ar kitomis būsimomis paslaugomis.

 

Nerenkame šių duomenų

 • Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos (nerenkame ir nesaugome);
 • su Jūsų naršymu mūsų tinklalapyje susijusių duomenų, iš kurių būtų galima nustatyti Jūsų asmenį (neperduodame).

 

Kur naudojame surinktus duomenis

Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad patobulintume mūsų teikiamas paslaugas ir kad jos kuo labiau atitiktų jūsų poreikius ir įpročius. Taigi, asmens duomenis renkame, kad:

 • pasiūlytume būtent Jums aktualias prekes reklamos kampanijų metu;
 • galėtume analizuoti savo veiklą ir užtikrinti, kad naudojimasis mūsų internetine svetaine būtų dar paprastesnis ir patogesnis. Svarbu paminėti, jog 8 iš 10 atvejų kasdieniams darbo procesams naudojame nuasmenintus duomenis (kai neįmanoma nustatyti, ar duomenys yra apie Jus), iš kurių nustatyti konkretų asmenį yra neįmanoma;
 • informuotume Jus apie išskirtinius pasiūlymus, parengtus tik Jums;
 • pateiktume Jums informaciją apie naujienas, organizuojamas loterijas, akcijas ir projektus;
 • efektyviai išnagrinėtume Jūsų paklausimus bei nusiskundimus;
 • teiktume garantinį aptarnavimą Jūsų įsigytoms prekėms.

 

Slapukai (angl. cookies)

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, tačiau ne Jus kaip konkretų asmenį.

 

Tiek mes, tiek kitos interneto svetainės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis, kitaip tariant, jis atitiktų Jūsų poreikius. Tarkime, įsidėjote prekę į krepšelį ir nusprendėte toliau ieškoti kitų prekių. Jei svetainėje naršysite ilgiau nei pusvalandį ir tik tada nuspręsite atsiskaityti už prekes, pirkinių krepšelis jau bus tuščias, nes sistema negalėjo įsiminti Jūsų pastarųjų apsipirkimo veiksmų. Tam, kad apsipirkimas būtų sklandus, naudojame slapukus, kurie padeda sistemai įsiminti šią informaciją, todėl Jums nebereikia antrą kartą ieškoti tų pačių prekių.

 

Slapukai mums padeda analizuoti Jūsų naršymo istoriją mūsų internetinėje svetainėje. Šią informaciją paverčiame galimybe patogiai naudotis mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, gauti Jums aktualiausius komercinius pasiūlymus. Tam, kad patogus naudojimasis mūsų paslaugomis neapsiribotų tik interneto svetaine, duomenys gali būti perduodami mūsų reklamos paslaugų partneriams. Jiems yra pateikiami nuasmeninti duomenys, kurie naudojami tik tokia apimtimi, kuri yra reikalinga kokybiškai paslaugai teikti.

 

Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. Jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės.

Turite klausimų? Kreipkitės