Fibrocementinės dailylentės Shera Plank

Fibrocementinės dailylentės

SHERA PLANK yra skirtos fasado apdailai. Jos pagamintos iš aukščiausios kokybės fibrocemento, smėlio, celiuliozės pluošto bei kitų priemaišų – sudėtyje nėra tokių kenksmingų medžiagų kaip asbestas, stiklo skaidulos ar formaldehidai. Dailylentės yra papildomai suspaudžiamos gamybos procese, todėl įgauna ypatingą kietumą, tačiau išlieka lanksčios ir stabilios. SHERA PLANK taip pat gali pasigirti ypatingai ryškiu, giliu raštu, kuris Jūsų fasadui suteiks natūralumo. Gamybos proceso metu produkcija yra nuolatos tikrinama specialioje laboratorijoje, kad kiekviena lentelė atitiktų aukščiausius CE ženklinimui Europoje keliamus reikalavimus pagal EN 12467:2012 standartus.

Dailylentės shera Plank

Aukštos kokybės ir laiko patikrintas gaminys kurį jau parduodame daugiau nei 10 metų.  Itin atsparios mechaniniams pažeidimams

LAIKO PATIKRINTA KOKYBĖ SHERA PLANK dailylentės yra atsparios ugniai, drėgmei, grybeliui, pelėsiui bei graužikams. Jos nesideformuoja keičiantis aplinkos drėgmei ar temperatūrai, todėl Jūsų fasadas žiemą, vasarą, lyjant, sningant ar šviečiant saulei atrodys vienodai. Lentelės pasižymi itin dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir blukimui. SHERA PLANK yra gaminamos daugiau nei 30 metų – per šį laiką jos spėjo tapti klientų pasirinkimu Nr. 1 tokiose šalyse kaip Vokietija, Nyderlandai, Danija, Norvegija, Airija, Jungtinė Karalystė, JAV, Graikija, Kipras ir t.t. Dailylentėms suteikiama 10 metų garantija.

DAŽYMAS Šios dailylentės yra dažomos 100% akriliniais, silikoniniais arba akrilo lateksiniais dažais, spalvų gamos yra neribotos, todėl galite pasirinkti bet kurią spalvą nevaržydami savo fantazijos. Prieš dažant rekomenduojama gruntuoti, o siekiant maksimalaus ilgaamžiškumo – nugarinę pusę vieną kartą dažyti ar impregnuoti, kad visi paviršiais būtų „uždaryti“ ir lentelės neabsorbuotų drėgmės iš aplinkos.

KAINA

Standartinis matmuo: 200 x 3000 x 8 mm

Gamykliškai dažytos dailylentės (spalvos Shera Golden Sand TeakWalnut, Afromosia ir Grey 

19,46 €/ su PVM .

TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA
VERTĖ
Tankis
1300-1350 kg/m3
Atsparumas lenkimui
>7 MPa (po 24h mirkymo)
Elastingumo modulis
7100±500 MPa (po 24h mirkymo)
Vandens įgeriamumas
35 %
Drėgmės kiekis
15 %
Degumo klasė
A2-s1,d0
Vandens nepralaidumas
Atitinka
Eksploatacinės savybės (EN 12467:2012)
A kategorija

Turite klausimų? Kreipkitės