Fibrocementinės Cembrit Transparent (Homogeninės dažytos)

Homogeninės dažytos plokštės

„Cembrit Transparent“ yra stabilus rafinuotumas vienoje lentoje. Išorė sukurta įspūdžiui palikti. Vidus pastatytas išsilaikymui. Ši lenta, pasinaudodama savo elegantišku žavesiu, kalba per pojūčius – ir jai nereikia garsiai šaukti, kad gautų pavydžius žvilgsnius ar pozityvų dėmesį. Skaidrus paviršius leidžia žvilgtelėti pro lentą, kuri atskleidžia tikrąjį tvirtos šerdies charakterį: fibrocemento ir dangos sąjungą. Fasadinė lenta, kuri dvelkia stiliumi. Šios skaidrios fasadinės lentos sujungia tekstūruotą pagrindo plokštę ir natūralias jos savybes su ilgalaike skaidria viršutine danga. „Cembrit Transparent“ prideda spalvos į fibrocementą ir išryškina pluoštus bei kitas žaliavas, kurios suteikia spalvai stiprybės ir charakterio. Ši itin patvari skaidri danga apsaugo lentą ir užtikrina lygų jos paviršių.

Pasitikrinkite spalvą gyvai

Naujoji fasado plokštė yra apsaugota efektyvia ir nematoma paviršiaus danga, kuri užtikrina didelį atsparumą drėgmei ir nešvarumams. Plokštė sukurta taip, kad ją būtų lengva montuoti, nenaudojant jokių specialių įrankių.

Cembrit Transparent dizaino linija yra įvairių spalvų fasadų plokščių serija, pagaminta iš praktiškai nereikalaujančios priežiūros pluoštinio cemento. Pluoštinis cementas yra natūralus produktas, pagamintas iš cemento, vandens, mineral ir pluošto. Dėl savo ilgalaikių savybių jis keičia fasadų projektavimo ir statybo būdus visame pasaulyje.

Kiekviena plokštė yra sukurta:

  • Patvari- atspari drėgmei , nešvarumams ir susidėvėjimui ;
  • Saugi nuo gaisro- saugo žmones ir turtą ;
  • Nereikia priežiūros- nėra ir rūpesčių ;
  • Paviršiaus aprodojimas- atsparus pelėsiu ir grybeliams .

Turite klausimų? Kreipkitės