Termopanelės Koderus

Termopanelės

Naujiena fasadų apdailoje – analogų neturinčios termo panelės KODERUS, gaminamos Lietuvoje. Kuriant šias fasadų termo paneles labiausiai atsižvelgiama į Lietuvos klimatinę zoną: mūsų šalyje per metus įvyksta daug šalčio-šilumos ciklų pasikeitimų, kuriems būdingas didelis temperatūrų svyravimas, lemiantis nuolatinį terminį judėjimą (medžiagų matmenų kitimą) pastato fasado konstrukcijose. Dėl šios priežasties KODERUS fasado sistema yra sukurta taip, kad būtų atspari atmosferos poveikiui ir ilgaamžiška net atšiauraus klimato sąlygomis.

Koderus fasado sistema sudaro

KODERUS fasadų termo panelės buvo tiriamos ir tobulinamos ilgą laiką, o testavimai pagal ES standartus vyko akredituotose laboratorijose.

  • Standartiniai matmenys: 500 x 1000 mm
  • Šiltinimo medžiagos (EPS80 NEOPORO) standartinis sluoksnis* – nuo 150 iki 270 mm

    *Užsakymams virš 300 m² galimas sluoksnis nuo 50 iki 500 mm.
    *Galime parengti projektinę dalį. Kauno regione kokybiškai ir nebrangiai galime atlikti montavimo darbus.
Koderus gamybos procesas

KODERUS termo panelės gaminamos įspaudžiant betono apdailinį sluoksnį (storis 20 mm) į šiltinimo medžiagą ant polistireninio putplasčio (EPS). Standartinį šiltinimo medžiagos storį galima rinktis nuo 150 mm iki 270 mm. Gamybos proceso metu pigmentas yra maišomas į mišinį, kuris nudažo apdailos sluoksnį per visą tūrį. Tai gerokai palengvina statybos darbus bei padeda išlaikyti plokštę nepriekaištingos būklės per visą eksploatacijos laikotarpį. Fasado dizainą galite rinktis neribojant kūrybiškumo – paviršiaus struktūrą sudaro įvairausi raštai (plytelių imitacijos, betonos struktūros, akmens imitacijos, 3D vaizdai bei lygus paviršius). Kiekvienai struktūrai galima rinktis* spalvą iš 7 standartinių spalvų paletės.

*Perkant didesnį kiekį galima spalva pagal RAL, NCS ar kitą katalogą.

dizainas

Spalvos

Greitis

Plokštės turi specialias jungtis mechaniniam tvirtinimui bei yra papildomai klijuojamos poliuretaniniais klijais. KODERUS termo panelės yra su galutine apdaila, todėl jų montavimui reikalingos tik dvi operacijos: plokščių montavimas ir siūlių užtaisymas.

Patikimumas

Galutinė apdaila yra liejama gamykloje kartu su šiltinimo medžiaga, todėl nėra rizikos, jog dėl nekokybiško darbo/medžiagų apdaila pradės byrėti nuo fasado.

Montavimas

KODERUS termo paneles galima montuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Gamintojas siūlo atskirus kampų, angokraščių, palangių elementus. Eliminuojama rizika, kad po nekokybiško montavimo fasade matysis tvirtinimo smeigės. Taip pat ženkliai sumažėja galimybė ant fasado atsirasti pelėsiui.

Kaina

Darbų kaina ženkliai mažesnė už standartinės tinkavimo sistemos kainą.

Remontas

Pažeidus fasadą atskirą KODERUS termo panelę galima nesudėtingai pakeisti.

Priežiūra

KODERUS termo panelių valymas ženkliai paprastesnis ir pigesnis lyginant su standartine tinkavimo sistema.

Turite klausimų? Kreipkitės